Pravda je briliant, mnohostranný diamant.
Nádherné svetlo napĺňa tento drahokam a farby žiaria z každej jeho strany.
Mystici, poslovia, mudrci a učitelia všetkých vekov, rás a náboženstiev hovorili o odlišnej tvári tejto spoločnej Večnej Pravdy.

 

Cyprus a Kruhy Bádateľov Pravdy

 

 

Náš Systém Bádateľov Pravdy rešpektuje integritu a suverenitu každého Kruhu. Tu na Cypre, vyvíjame úsilie v snahe zabezpečiť viac a viac štúdijného materiálu pre Kruhy, aby mali s čím pracovať. Tieto materialy, hoci ich je mnoho, nebudú publikované pre širokú verejnosť ale sú zamerané pre pokročilejšú prácu. Dodatočne Oficiálne Kruhy budú mať dostatočnú podporu zo špeciálnych školení na Cypre alebo v zámorí.

 

Aby sme sa uistili, že tieto materiály sú používané správnym spôsobom oddanými Bádateľmi, máme určité očakávania a požiadavky, ktoré Bratia/Sestry a Kruhy musia spĺňať. Byť "uznaný" ako "Oficiálny Kruh" Centrom na Cypre svedčí o tom, že mu bola priznaná dôvera a uznaná dobrovolná spolupráca.

 

 

 

Oficiálne kruhy

 

Pre lokalizáciu Bádateľov Pravdy v Európe, prosím pošlite email Panayiote na emailovú adresu atteshli@spidernet.com.cy

 

Pre lokalizáciu Bádateľov Pravdy v Nemecku, prosím pošlite email Briggite Schiller na emailovú adresu Singer-Schiller@t-online.de

 

Pre lokalizáciu Bádateľov Pravdy v Severnej a Južnej Amerike, prosím pošlite email na emailovú adresu Contact@Researchers-of-Truth.org