Pravda je briliant, mnohostranný diamant.
Nádherné svetlo napĺňa tento drahokam a farby žiaria z každej jeho strany.
Mystici, poslovia, mudrci a učitelia všetkých vekov, rás a náboženstiev hovorili o odlišnej tvári tejto spoločnej Večnej Pravdy.

 

NAŠE KRUHY pre Bádanie Pravdy

 

 

V súčasnosti máme vyše 100 našich Kruhov po celom svete. Prvý bol založený, keď mne ako sedemročnému chlapcovi bolo zverených Jochananom (Svätým Jánom) Sedem Sľubov pre náš Systém Bádateľov Pravdy. Odvtedy som odovzdal svoj život bádaniu a učeniu našej ezoterickej Kresťanskej cesty. K mojej veľkej radosti záujem o toto Učenie sa rozširuje. Kruhy hrajú rolu nástroja pri šírení a ochrane Učenia.

 

Vaša kultúrna asimilácia, náboženská orientácia, rasa a pohlavie žiadným spôsobom nebránia vašej účasti na našom Systéme Bádania Pravdy. Budem pokračovať prispievaním väčšieho a väčšieho množstva materiálu pre naše skupiny, aby mali s čím pracovať. Som v stálom kontakte z každým z vás. Nech je požehnaná vaša dobrá práca.

 

Dr. Stylianos Atteshlis (Daskalos)

späť na vrch Späť na vrch

 

 

 

Oficiálne kruhy

 

Pre lokalizáciu Bádateľov Pravdy v Európe, prosím pošlite email Panayiote na emailovú adresu atteshli@spidernet.com.cy

 

Pre lokalizáciu Bádateľov Pravdy v Nemecku, prosím pošlite email Briggite Schiller na emailovú adresu Singer-Schiller@t-online.de

 

Pre lokalizáciu Bádateľov Pravdy v Severnej a Južnej Amerike, prosím pošlite email na emailovú adresu Contact@Researchers-of-Truth.org